III Grand Prix KARATE Lębork

Hala MOSiR Lębork - 12 listopad 2016 r.

II Edycja Grand Prix KARATE Lębork

Hala MOSiR Lębork - 14 listopad 2015 r.
II Edycja Grand Prix KARATE - zorganizowana w Lęborku druga edycja turnieju zgromadziła ponad 420 zawodniczek i zawodników z 22 kubów z Polski i Rosji. Rywalizacja była naprawdę bardzo zacięta, zwłaszcza w konkurencji klubowej. Uczestnicy startowali w kategoriach począwszy od najmłodszych 7 lat i młodszych aż do kategorii dla seniorek i seniorów. Najlepszym klubem, tym razem, okazał się gospodarzy turnieju - SHOTOKAN Lębork, którego zawodnicy zdobyli aż 20 złotych medali. Drugie miejsce przypadło dla Klubu SONKEI z Gdańska a trzecie dla Klubu BUSHI-DO z Bydgoszczy. Wszystkim uczestnikom i ich klubom dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy wysokiego poziomu sportowego.

I Grand Prix KARATE Lębork 2014

15 Listopad 2014 - HALA MOSIR Lębork
I Turniej GP Karate zorganizowany w Lęborku zgromadził ponad 400 zawodniczek i zawodników z 16 kubów z Polski oraz 1 klubu z Rosji, więc już pierwsza edycja miała charakter międzynarodowy.
Uczestnicy startowali w kategoriach począwszy od najmłodszych 7 lat i młodszych aż do kategorii dla seniorek i seniorów. Najlepszym klubem okazał się Klub RANDORI Sopot którego zawodnicy zdobyli aż 21 złotych medali. Drugie miejsce przypadło dla Klubu BUSHI-DO z Bydgoszczy a trzecie dla Klubu GOKKEN z Chwaszczyna. Wszystkim uczestnikom i ich klubom dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy wysokiego poziomu sportowego.